Otsime 
turundusspetsialisti!

SFS Oy Eesti filiaalil aitab turundusspetsialisti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

Miks töötada SFS Eesti filiaalis?

SFS Eesti esimese turundusspetsialistina arendad kohaliku filiaali turundust ja korraldad turundustegevusi. Muuhulgas kujundad turundusmaterjale vastavalt brändi juhistele, haldad sotsiaalmeedia kanaleid, koordineerid suhtlust turunduspartnerite vahel ning teed tihedalt koostööd müügiosakonnaga ja Soome turundusosakonnaga.

"SFS on üks parimaid kohti, kus üldse töötada."

Sind ootab uus loodud ametikoht edukas Šveitsi ettevõttes, kes väärtustab oma töötajaid ja panustab sellesse, et Sul oleks meeldiv tööle tulla.

Edukas ja läbipaistev rahvusvaheline ettevõte

Panustame nii Sinu vaimsesse kui füüsilisse tervisesse läbi laia Confido tervisepaketi, pakume võimalusi eneseteostuseks ja väärtustame Sinu tööd hea motivatsioonipaketiga.

Oleme üks edukamaid ettevõtteid oma valdkonnas. Tulenevalt rahvusvahelisest mõõtmest, on Sul võimalus reisida erinevatesse filiaalidesse ja areneda karjääriredelil.

Arvestame kõikide soovidega ja meie jaoks on oluline, et inimesed tuleksid tööle rõõmuga. Töökeskkonda iseloomustab vastutulelikkus, avatud suhtlus ja hierarhia puudumine.

"Oleme kõik võrdsed meeskonnas. Meil on tööl chill õhkkond – kellelgi ei ole suurt stressi ja toimetame rahulikus tempos ühtsete eesmärkide poole. Töötajatele võimaldatakse erinevaid koolitusi, väga head motivatsioonipaketti ja paindlikku töökorraldust olgu selleks kodukontorist, kooli kõrvalt või palmisaarelt töötamine."

Mirell, e-lahenduste koordinaator

Omad varasemat turundus- või müügivaldkonna töökogemust tehnilises ettevõttes, Sul on hea arusaam digiturundusest ja disainist ning suhtled väga heal tasemel nii eesti kui inglise keeles. Oled uudishimulik meeskonnamängija, kellele meeldib pidevalt uusi asju õppida ja erinevaid turunduslahendusi proovida.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Kaisa Tamvere.

+372 5382 1475

kaisa@brandem.ee

Hierarhiavaba töökeskkond ja usaldavad juhid

Arenguvõimalused ja üheskoos Eesti filiaali arendamine

Väga lai Confido tervisepakett

Hea töötasu ja atraktiivsed boonused

Võimalus reisida grupi teistesse filiaalidesse

KANDIDEERI

"Mulle meeldib inimesi motiveerida. Usaldan oma meeskonda ja ei näe vajadust neid kontrollida. Olen oma tiimile olemas ja alati, kui on mingid küsimused või probleemid, siis kuulan mõlemad pooled ära enne, kui mingisuguse järelduse teen ja vajadusel lahenduse välja pakun."

Rainer, Eesti filiaali juhataja

KANDIDEERI

Rahvusvahelised karjäärivõimalused

Hoolime oma töötajatest ja toetame neid

Super tiim, kellega on hea koos töötada

KANDIDEERIKANDIDEERI

Alates 2000. aastast turustame Baltimaades konstruktsiooni kinnitustarvikuid klaas-, metall-, puit- ja fassaadi lahendustele. Kuulume SFS Holding AG gruppi, kes pakub tööd enam kui 10 000 inimesele. SFS Oy Eesti filiaal koosneb kuuest pikaajalisest ja ühtehoidvast liikmest ning meie 2021. aasta käive oli enam kui 5 miljonit eurot.

Kandideeri SFS Eesti turundusspetsialistiks enne 20.03.2022