LAOOPERAATOREID!

Stokkeril aitab laooperaatoreid leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Pidevalt kasvav edukas Eesti ettevõte Stokker otsib enda Tallinna lattu

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

SOOVID LISAINFOT?

SINU IGAPÄEV LAOOPERAATORINA

Laooperaatori töö on kui pusle kokkupanek. Sul on teada lõpp-eesmärk, kuid kõige kiirema ja täpsema tee lahenduseni leiad Sina ise. 

Keskmiselt teenivad meie laooperaatorid pärast katseaega 1300€ - 1500€ bruto, kuid tublimad veelgi enam. Katseajal on palk 1200€. 

Töötad kahes vahetuses: E-R 08.30 - 17.00 ja 13.00 - 21.30.

Maris Altrov, personalijuht

ME OLEME KINDEL KODUMAINE TÖÖANDJA!

KANDIDEERIN TÖÖLE

“Väärtustame oma töötajaid. See ei ole lihtsalt sõnakõlks, vaid meie jaoks on äärmiselt oluline toetada Sinu arengut ja panustada Sinu heaolusse.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta minuga ühendust: 56 502 557 või personal@stokker.com.

LOE LÄHEMALT

MIKS TÖÖTADA STOKKERIS?

Me investeerime Sinusse

Oleme ühtne Team Stokker

Pakume Sulle suurepäraseid soodustusi

Me võimaldame huvilistel pärast katseaega ära teha tõstukiload ja pakume erinevaid koolitusi nii töö kui ka elu paremaks muutmiseks. Iga töötaja saab endale kvaliteetsed töörõivad ja jalatsid, mida hooldame ja peseme Sinu eest.

Sa oled Stokkeri tiimi oluline liige, kelle häält võtame kuulda. Vajadusel võid pöörduda oma ettepanekutega otse tegevjuhi poole! Siinset tööõhkkonda iseloomustab vahetu suhtlus ja töötajate huvide esikohale seadmine.

• Sporditoetus
• Soodustused ostude sooritamisel Stokkerites
• Meeleolukad ühisüritused - pannkoogihommik, jõulupidu, suvepäevad jne
• Meelespidamine oluliste tähtpäevade puhul ja vaba sünnipäev
• Parimate töötajate tunnustamine

KANDIDEERIMISE LÕPUNI ON JÄÄNUD

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Stabiilne tööandja

Arenemis-võimalused

Väärt töötasu

Korralik sissetulek ja vabad nädalavahetused

Väga head töötingimused

Õpid töö käigus ja saad võimalused arenemiseks

Hea on töötada firmas, mis maksab alati õigel ajal korralikku palka ja pakub Sulle väga häid oma töötaja soodustusi. Töötad vahetuste alusel esmaspäevast reedeni, nädala-vahetused jäävad puhkamiseks!

Meil on korralikud tõstukid, uhiuued automaatkapid ja moodsad skännerid. Ladu on talvel soe, lõunat saad süüa köögis ja hinge tõmmata mugavas puhkeruumis. Kui näed ruumi arenemiseks, siis juhtkond võtab kuulda iga töötaja ettepanekud.

Sinu sisseelamist toetab kogenud juhendaja ja kogemuste kasvades saad alati uusi võimalusi. Näiteks Sinust kui tublist laotöötajast võib saada vahetuse vanem, lao juhataja või tegija kontoris!

KANDIDEERIN TÖÖLE!KANDIDEERIN TÖÖLE!KANDIDEERIN TÖÖLE!

ME OLEME EDUKAS EESTI TÖÖANDJA!

Stokker on pidevalt kasvav Eesti ettevõte, kelle tegevus katab nii Balikumi kui ka Soomet. Meil on 30 aastat kogemust professionaalsete tööriistade ja masinate müügi ja hoolduse valdkonnas. Stokker on läbi aastate kuulunud Eesti edukaimate ettevõtete hulka. Sinu uus töökoht asub kesklinna vahetus läheduses (aadressil Peterburi tee 44), kuhu saad lihtsasti kohale nii bussi, trammi kui rongiga.

4

RIIGIS

600+

INIMEST

30

AASTAT KOGEMUST

Igaüks saab selle tööga hakkama.

Tööle asudes määratakse Sulle kindel isik, kes Sind esimese kuu jooksul välja õpetab. Sinu küsimused saavad alati vastused ning üheskoos leitakse toimivad lahendused. 

Sten Prei, laooperaator

Sa ei ole oma probleemidega üksi.

Stokker on väga usaldusväärne tööandja, kes tuleb Sinu soovidele vastu. Mul on tunne, et ma ei jää siin kunagi hätta ja kolleegid või ülemused on alati abiks.

Vjatšeslav Kostotškin, laooperaator

Saan oma aega ise planeerida.

Töö laooperaatorina on üdini liikuv ja enamasti jalgel. Minu tööks on kauba vastuvõtmine ja tellimuste komplekteerimine, mis lähevad nii Lätti, Leetu, Eestisse kui Soome.

Kätlin Karu, laooperaator

Teeme omalt poolt kõik, et tublid töötajad meiega püsiksid.

Olles ise kasvanud laotöötajast üles tean, et selle töö teeb nauditavaks silmaga nähtav tulemus. See kajastub nii esirinnas olevas palganumbris, väga heas töökeskkonnas kui ka suurepärases tiimis, kellega on vabal ajal mõnus käia paintballi mängimas, õlletehast külastamas või rabas seiklemas.

Martin Kask, logistikaosakonna juhataja

KANDIDEERI SIIN