tule maailma koduseimasse lennujaama tööle!

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Margaret Idasaar
 Värbamiskonsultant

(+372) 515 1749 
margaret@brandem.ee

Me ühendame Eesti ülejäänud maailmaga.

Saada oma CV siin enne 07. veebruari

Arenguvõimalused ja mitmekesised koolitused

Lisapuhkus ja sporditoetus või tervisekindlustus

Kingitused tähtpäevade ja tööjuubelite puhul

Toredad kolleegid, kes jagavad ühist missiooni

Töötajatesse panustav ja tulemusi märkav TOP tööandja

Töötajasoodustused lennujaamas ja partnerite juures

Kandideeri

Tallinna Lennujaamas on taevas Sulle piiriks

Loe lähemalt

Iga lennujaama töötaja mängib olulist rolli Eesti ühendamisel maailmaga ning üheskoos loome saabuvatele külalisele mulje meie väikese riigi külalislahkusest. Maailma koduseima lennujaamana panustame, et lisaks reisijatele tunneksid end siin hästi ja koduselt ka kõik meie töötajad.

Sinu kõrget lendu toetab pühendunud ja motiveeritud tiim

Oleme avatud, koostööle suunatud, uuenduslik ja tipptasemel ärikultuuriga tööandja ja meie töö on tähendusega. Hoolime töötajatest ja loome motiveeriva vaimse ja füüsilise töökeskkonna. Meeskonnana täidame lubadused, viime ellu eesmärgid ja hoiame kokku.

Mitmekülgne töö ainulaadses ettevõttes

Tallinna Lennujaamas saad näha põnevat lennunduse valdkonda seestpoolt.  Sul on võimalus panustada lennujaama missiooni ja juhtida kontserni raamatupidamise osakonna tööd.

Orienteerume oma töötajate heaolu järgi

Peame oluliseks töö- ja eraelu tasakaalu toetamist. Võimaldame nädalast lisapuhkust ning nii füüsilise kui ka vaimse tervise edendamisega seotud hüvesid. Loomulikult tagame tasuta parkimise ja võimaldame kaugtööd.

Kandideeri
Kandideeri
"Lennujaam kontsernina ühendab lennunduse, teenuste osutamise , kaubanduskeskuse, kinnisvara arenduse, roheenergia tootmise  ja regionaalse arengu. Ettevõte on suunatud kasvule ja uuendustele. Igav meiega ei hakka, vastupidi lennundus annab tiivad!"

Anneli Turkin, juhatuse liige, finants-, kvaliteedi- ja riskijuhtimine

„Tallinna Lennujaama puhul köidab mind missioonitundega töö ja selle valdkonna erilisus. Naudin kontoris kohapeal käimist, sest maja, kus toimetame on ajaloolise taustaga, uhke, avar ja  väga ilus. "

Sigrid Savest, värbamispartner

Pearaamatupidajana

juhid kontserni raamatupidamist vastavalt EV seadusandlusele ja rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite ( IAS, IFRS) nõuetele ja haldad ning arendad majandusarvestussüsteemi;

rakendad kontserni raamatupidamist reguleerivaid dokumente ning koostad kontserni ja tütarettevõtete aastaaruandeid;

korraldad varade arvestust, aastainventuure ja töötasude arvestust, jälgid rahavooge ning haldad majandustehingute kontrollikeskkonda;

nõustad majandustehingutel ja tegeled maksundusega.

Omad varasemat kogemust pearaamatupidajana või finantsaudiitorina ja Sul on valdkonna spetsiifiline akadeemiline kõrgharidus. Omad põhjalikke teadmisi raamatupidamisest, finantsarvestusest ja maksundusest ning oled arendanud ja juurutanud finantsarvestuse häid praktikaid. Lisaks omad kogemust konsolideerimises ja kontserniarvestusel. Sa oled raamatupidamise kaasajastamise eestvedaja ning inimeste ja meeskonnaarendaja. Sa oled kohanemisvõimeline ja paindlik ning Sul on heal tasemel eesti ning inglise keele oskus. 

PEARAAMATUPIDAJA,

Lisaküsimuste korral pöördu:

Epp-Kirke Küttis
värbamisassistent

(+372) 5556 3449
eppkirke@brandem.ee