tule maailma koduseimasse lennujaama tööle!

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Margaret Idasaar
 värbamiskonsultant

(+372) 515 1749 
margaret@brandem.ee

Me ühendame Eesti ülejäänud maailmaga.

Saada oma CV siin enne 07. veebruari

Arenguvõimalused ja mitmekesised koolitused

Lisapuhkus ja sporditoetus või tervisekindlustus

Kingitused tähtpäevade ja tööjuubelite puhul

Toredad kolleegid, kes jagavad ühist missiooni

Töötajatesse panustav ja tulemusi märkav TOP tööandja

Töötajasoodustused lennujaamas ja partnerite juures

Kandideeri

Tallinna Lennujaamas on taevas Sulle piiriks

Loe lähemalt

Iga lennujaama töötaja mängib olulist rolli Eesti ühendamisel maailmaga ning üheskoos loome saabuvatele külalisele mulje meie väikese riigi külalislahkusest. Maailma koduseima lennujaamana panustame, et lisaks reisijatele tunneksid end siin hästi ja koduselt ka kõik meie töötajad.

Sinu kõrget lendu toetab pühendunud ja motiveeritud tiim

Oleme avatud, koostööle suunatud, uuenduslik ja tipptasemel ärikultuuriga tööandja ja meie töö on tähendusega. Hoolime töötajatest ja loome motiveeriva vaimse ja füüsilise töökeskkonna. Meeskonnana täidame lubadused, viime ellu eesmärgid ja hoiame kokku.

Mitmekülgne töö ainulaadses ettevõttes

Tallinna Lennujaamas saad näha põnevat lennunduse valdkonda seestpoolt. Sul on võimalus panustada lennujaama missiooni ja juurutada ettevõttes MS Dynamics 365 palga-arvestussüsteem.

Orienteerume oma töötajate heaolu järgi

Peame oluliseks töö- ja eraelu tasakaalu toetamist. Võimaldame nädalast lisapuhkust ning nii füüsilise kui ka vaimse tervise edendamisega seotud hüvesid. Loomulikult tagame tasuta parkimise ja võimaldame kaugtööd.

Kandideeri
Kandideeri
"Lennujaamas on ääretult põnev – meil on palju lennukaid ideid ning väga mõnus osakondade vaheline koostöö, seetõttu ei lõppe arendused ja uuendused kunagi otsa."

Helen Teder, pearaamatupidaja

„Tallinna Lennujaama puhul köidab mind missioonitundega töö ja selle valdkonna erilisus. Naudin kontoris kohapeal käimist, sest maja, kus toimetame on ajaloolise taustaga, uhke, avar ja  väga ilus. "

Sigrid Savest, värbamispartner

Vanemraamatupidaja- palgaarvestajana

teostad palgaarvestust lennujaama 250-350 töötajale, sh puhkuste ja toetuste väljamaksed ning statistiliste aruannete koostamine;

võtad palgaarvestussüsteemi peakasutaja rolli, mis sisaldab muuhulgas arenduste tellimist ja testimist;

sisestad erinevate valdkondade raamatupidamiskandeid, näiteks põhivarade arvestust, ostuarvete kinnitamist ja kulutuste kajastamist.

Sul on vähemalt 2-aastane kogemus palgaarvestajana ja valdkonna spetsiifiline hariduslik taust. Omad MS Dynamics 365 kasutamise kogemust ja oled väga hea Exceli kasutaja erinevate andmete analüüsimiseks. Sind iseloomustab süsteemsus, paindlikkus ja lahendustele orienteeritus ning võtad meeleldi vastutust ja täiendad ennast. Sul on heal tasemel eesti ning inglise keele oskus. 

VANEMRAAMATUPIDAJA-PALGAARVESTAJA,

Lisaküsimuste korral pöördu:

Epp-Kirke Küttis
värbamisassistent

(+372) 5556 3449
eppkirke@brandem.ee