KVJ PROJEKTEERIJA

liitu meeskonnaga, kes annab puidule tuleviku!

Timbecol aitab KVJ projekteerijat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

TIMBECOS OOTAB SIND

TULE, ANNAME KOOS PUIDULE TULEVIKU!

Ühtehoidev ja sõbralik meeskond

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

evelin@brandem.ee

KANDIDEERIN KOHE

25-AASTASE TEGEVUSJALOOGA RAHVUSVAHELINE PUITMAJATOOTJA

Oleme ehitanud 25 aastaga üle 2500 energiatõhusa puithoone 25 riiki üle maailma. Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra ja Jaapani turgudele. Me saame oma töötajatele pakkuda stabiilset ja turvalist keskkonda. Usume, et puidule saab õiget vormi otsida ainult keset metsa. Seetõttu asub meie kontor ja tootmisüksus Saku vallas Tõdval, kus ootab Sind enam kui 160 töökaaslast.

Sind ootavad rahvusvahelised projektid puithoonete ehitamise lipulaevas, edu ja arengut soosiv keskkond ning vabadus ise otsustada parimate lahenduste kasuks. Sinu tööd aitab lihtsustada tõhusad digilahendused ning Sinu edule elab kaasa ühtehoidev meeskond. 

AMBITSIOONIKAD TULEVIKUPLAANID

Meie eesmärk on olla 2025. aastaks parima insener-tehnilise oskusteabe ja kogemusega puidust element- ja moodulmajade tootja Euroopas. Julgeme suuri eesmärke püstitada, sest meil on kõrge tasemega spetsialistidest meeskond. Siin on Sul on võimalus võtta vastutust ja ise otsustada parimate lahenduste kasuks. Me usaldame Sind, sest teame, et Sa oled spetsialist.

DIGIVISIOONI ELLUVIIJA EHITUSSEKTORIS

Teame, et targa tööstuse märksõna on efektiivsus, mistõttu oleme loobunud lõpututest tabelitest ja metsa kurnavast paberimajandusest — kogume kõik oma andmed pilve ja plaanime juhtida ehitussektori IT-revolutsiooni. Pilvetehnoloogial baseeruvad lahendused muudavad meie töö mugavamaks ja efektiivsemaks.

Raino Kivioja

Projekteerimismeeskonna juht

"Timbeco jäi mulle silma oma noore ja võimeka kollektiiviga, mida omakorda võimendas suur teadmistepagas ning põnevad projektid. Meie eesmärgiks on jõuda punkti, kus väljend „Designed by Timbeco“ on esmaklassiline ja tuntud nii Eestis kui välismaal. Timbeco tugev projekteerimisüksus on juba praegu oma detailsuse ja läbimõeldud lahenduste poolest eesrinnas.

Ootame oma meeskonda 
teadmistejanulist projekteerijat, kes võtab entusiasmiga vastu uusi väljakutseid, on detailne oma töös ning täiendab meie meeskonda.
"

TIMBECO KVJ PROJEKTEERIJANA

Kogud hoone KVJ projektide lähteinfot ja koostad projekte

Panustame  oma töötajate tervisesse ja veedame koos sportlikult aega. Meid ühendab arengule suunatud mõtte- ja tegutsemisviis.

KANDIDEERIN

Võimalus sektori arengus kaasa rääkida

Sul on võimalus pidevalt areneva puidusektori tulevikus kaasa rääkida ning võtta vastutus ja kasvada koos meiega.

Keskkond parimaks soorituseks

Sind ootab sisseelamisprogramm, mentor ja kaasaegset ning agiilset juhtimisstiili praktiseeriv juhtkond. Paneme rõhku arendavatele koolitustele.

Vajadusel kodukontori võimalus

Usaldame Sind ning anname Sulle võimaluse ja töövahendid, et endale mugav töökeskkond luua - looduskaunis kontoris linnakärast eemal või kodus!

KANDIDEERIN

Määratled projekti ajaraamistiku lähtuvalt projekti üldisest graafikust

Hindad ja kontrollid välispartneri poolt koostatud hoone projekte ning eriosasid

Töötad läbi KVJ sihtriikide normdokumentatsioone ja koostad nende alusel juhendmaterjale projekteerimisele ning tootmisele

Nõustad ettevõtet KVJ alal ja osaled arendusprojektides

Selleks, et teha seda võimalikult hästi, omad varasemat töökogemust KVJ projekteerimise valdkonnas ning omad erialast kõrgharidust. Kasuks tuleb VK projekteerimise kogemus või huvi ennast sel alal täiendada. Oskad kasutada AudoCad ja Revit programme, kasuks tuleb MagiCad kasutusoskus. Oled avatud suhtleja, süsteemse ja loogilise mõtlemisega, oskad näha suurt pilti ning julged võtta vastutust. Kõneled vabalt eesti ja inglise keelt.

Kandideerimine on avatud kuni 02.02.2021. Täiendavat tagasisidet anname pärast 2. augustit.

KANDIDEERIN

Lisaks muudele hüvedele pakume Sulle:  2000 € brutopalk + projektiboonus ja autokompensatsioon

Saad võimaluse koostada VK projekte