TURUNDUSE PROJEKTIJUHT,

anna oma panus tööandja brändingu valdkonda Eestis!

Brandemi privaatsustingimused

www.brandem.ee  | tere@brandem.ee
Järvevana tee 9
Tallinn, 11314

KUJUNDAME TÖÖANDJA BRÄNDINGU VALDKONDA

Meie missiooniks on aidata ettevõtetel hoida ja leida häid töötajaid. Olgu selleks tööandja brändi strateegia väljatöötamine, värbamis- või mainekujunduskampaaniad, tööandjaid tutvustavad videod, karjäärilehed või muud kommunikatsioonilahendused – kasvatame klientide ärilist võimekust tänu metoodilisele lähenemisele. Oleme teinud koostööd mainekate organisatsioonidega nii Eestist kui välismaalt nagu näiteks ABB, Päästeamet, Grant Thornton, Proekspert, Hilding Anders, Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, Tieto, Fortumo, DPD, Elisa jpt.

Brandemi tiimiliikmed on ettevõtliku loomuga - meil on julgus algatada huvitavaid projekte, võtta vastu põnevaid väljakutseid ja luua meie valdkonnas uusi trende. Tähistame õnnestunud projekte ja õpime igast kogemusest. Teeme seda läbi iganädalase tiimikoosoleku, personaalse 1:1 kohtumise, igakuise Brandemi Happy Hour'i või mõne muu vahva tiimiürituse.

Brandemiga on seotud 10 projektijuhti ja konsultanti ning 12 vabakutselist, keda Sul on võimalus erinevatesse projektidesse kaasata.

TEEME KOOSTÖÖD HUVITAVATE ETTEVÕTETEGA

TÄHISTAME VÕITE JA ÕNNESTUMISI

Miks töötada Brandemis?

Sind ootab teistmoodi väljakutse unikaalses tööandja turundus- ja värbamisagentuuris

Oleme Eesti suurim tööandja brändingu agentuur ja jätkame oma ärimahtude kasvu

Sinu tulevased kolleegid räägivad

MARIE EVART

Tegevjuht, 

partner

"Turunduse projektijuhina saad väga palju kaasa rääkida kogu ettevõtte arengus ja kujundada seda, milliseid turunduslahendusi oma klientidele pakume. Ühel päeval uurid, mis toimub Eesti suurima madratsitootja töötajate mõtetes, järgmine projekt viib Sind kurssi päästjate tööga, seejärel viid läbi värbamiskampaaniat või korraldad põnevaid sisekommunikatsooni tegevusi. Töö käigus kogud kasulikke kogemusi, tutvud huvitavate inimestega ning avastad, et tööandja turundus on meeletult huvitav ja mitmekülgne."

PAAVO HEIL

Partner

"Tööandja brändi teadlik juhtimine on iga ettevõtte jaoks strateegiliselt oluline tegevus. Brandemi projektijuhid töötavad koos nii Eesti kui ka rahvusvaheliste ettevõtete tippjuhtkondade, turundus- ja personalijuhtidega, et luua tööandja strateegiaid ja neid ellu viia. 

Projektijuhi õpikõver Brandemis on äärmiselt  suur – Brandemis töötamine on parim juhtimis- ja turunduspraktika, mida üks projektijuht võiks osata soovida."

Sinu roll turunduse projektijuhina 

Võtad enda südameasjaks turundus- ja kommunikatsiooniprojektide kvaliteedi ja mitmekülgsuse tõstmise

Julged proovida uusi ja loomingulisi lahendusi, mida pole varem tööandja brändingu vallas katsetatud

Oled suunatud parima kliendikogemuse pakkumisele

Kuulud Brandemi turundustiimi, kus on lisaks Sinule veel kolm inimest

Leiad viise turundusprojektide ärimahtude ja kasumlikkuse suurendamiseks

Teed koostööd siiralt pühendunud tiimiliikmetega, kes annavad endast alati maksimumi

Sa saad olla osa töökultuurist, kus kolmeks peamiseks põhimõtteks on vabadus, vastutus ja võimalused

Kandideeri turunduse projektijuhiks siin

"Agentuur tähistas äsja oma viiendat sünnipäeva. Oleme viie tegutsemisaastaga tõestanud, et julge ja turundusega kombineeritud lähenemine personalivaldkonnale toob meie klientidele kasu ja soovitud tulemuse. 

Järgmiseks viieks aastaks on meil suured plaanid ning ma kutsun Sind nendest osa saama.

Küsimuste korral võta minuga ühendust: marie@brandem.ee või +372 5344 9810."

Võta vastu teistmoodi väljakutse ja rakenda oma mitmekülgne turunduskogemus ainulaadses tööandja turundus- ja värbamisagentuuris Brandem.

Olukord tööturul on põnevam kui kunagi varem, mistõttu tööandja bränding on ettevõtte äristrateegias kriitilise tähtsusega. Iga tööandja peab mõtlema, kuidas konkurentsitihedal tööturul teistest tööandjatest eristuda, kuidas luua oma töötajatele parim võimalik töökultuur ning kuidas seda nii sise- kui väliskommunikatsioonis veenvalt edasi anda. Just seda on Brandem viimased viis aastat teinud: aidanud tööandjatel mõista nende konkurentsieeliseid ja leidnud erinevaid lahendusi vajalike sihtrühmade kõnetamiseks.

Kas Sul on see miski, et olla Brandemis edukas?

LOE LÄHEMALT

Anname Sulle võimaluse kujundada ise oma rolli, organiseerida oma tööd ja tööaega

KANDIDEERIKANDIDEERIKANDIDEERIKANDIDEERIKANDIDEERI

Sul on võimalus areneda Brandemi turundustiimi juhiks ja saada Brandemi partneriks

MARIE EVART

Tegevjuht, partner

Kandideerimise tähtaeg on 02.02.2020