Ühine UPM-Kymmenega, kus hinnatakse Sinu panust!

Stebby ja tervisesoodustused
"Suurettevõttes on Sul võimalused ettevõttesiseselt alt üles või vasakult paremale karjääriredelil liikuda, midagi muud proovida, kogemust saada ja areneda."

Silver Rõõmussaar, 
UPM tehase juht

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandi Kaisa Tamverega telefonil 5382 1475 või emailil kaisa@brandem.ee

Kuu ja aasta tulemustasu
Transpordi kompensatsioon
UPM-Kymmene on Otepääl paiknev puidutööstusettevõte, kus väärindatakse Eestis kasvavat kasematerjali. 250 töötajaga tehas tegutseb alates 2000. aastast ja kuulub rahvusvahelisse UPM-Kymmene kontserni, mis ühe maailma juhtivaima metsatööstusettevõttena annab tööd kokku 20 000 inimesele.

Kandideerimistähtaeg on 13.11.2022

"Mind on hoidnud UPM-Kymmenes erialane areng ja mitmekülgsed koolitusvõimalused. Kümne tööaastaga olen arenenud automaatik-mehhatroonikust elektritööde juhiks."

Jürgen Varik, 
elektritööde juht

MEHHATROONIK,

Kandideeri
anna oma panus Eesti suurimas ja kõrgelt automatiseeritud puidutööstuses!

Võimalus külastada teisi tehaseid

Transpordi-kompensatsioon

Motiveerivad hüved ja boonused

Meie toodanguks on kõrgekvaliteediline kasevineer, mis leiab rakendust tööstustes üle maailma – alates transporditööstusest kuni laevanduse ja ehituseni. Sinu poolt toodetud vineeri võib leida nii gaasitankeritest, Londoni kahekorruseliste busside seest kui peagi kosmose poole startivate rakettide seest.

Suurettevõtte poolne kindlus

UPM-Kymmene on suur ja rahvusvaheline ettevõte, kus tagala on kindlustatud ja töö garanteeritud ka keerulisematel aegadel. Võid olla kindel, et hea palk makstakse õigeaegselt ja kohandatakse iga-aastaselt. Läbi oma töö saad anda oma väikese, kuid olulise panuse Euroopa julgeolekusse.

Pool kuud töötad ja teise poole puhkad

Töötad 12-tunniste vahetuste alusel ning tead graafikut vähemalt pool aastat ette. Saad oma aega aegsasti planeerida. Oled valmis öiseks tööks, mille tasustame 1.75-kordselt. Loomulikult võimaldame Sulle korraliku tööriietuse ja tagame tööohutuse.

Avatud uste poliitika ja arenguperspektiiv

Kui Sul on mure ja vajad lahendust, siis saad alati pöörduda tehase juhi poole. Anname oma töötajatele tegutsemisvabaduse ja võimaldame oma nägemuse elluviimist. Soovi korral saad karjääriredelil areneda või proovida kätt erinevas osakonnas.

Kandideeri

Igapäevaselt tegeled seadmete ennetava hooldusega, seadmete rikete tuvastuse ja parandamisega. Samuti teed muudatus- ja parandusettepanekuid.

Töötad nii päevastes kui öistes vahetustes graafiku alusel: 08:00–20:00 ja 20:00–08:00.

Oled õppinud mehhatroonikat või Sul on sellealane töökogemus ning oskad lugeda elektriskeeme. Sul on mõningased teadmised programmeerimisest (Siemens Step 7 ja TIA) ning oled valmis vahetustega tööks. 

Kas töö on Sulle sobiv?
"UPM-Kymmene meeskonnas väärtustame motivatsiooni ja sisemist soovi teha tööd ning olla väärtuslik meeskonna liige. Oleme valmis andma võimaluse nii vilunud kui alles koolipingist tulnud mehhatroonikule."

Tauri Paabo, tootmisjuht

KandideeriKandideeri

5 põhjust, miks töötada UPM-Kymmenes:

Meie töötajatele meeldib siin:

Mehhatroonikuna on Sinu peamiseks ülesandeks tagada tehase pidev töö.
Meeleolukad ühisüritused
1.75-kordne öötundide tasu

1

2

3

4

5