Ühine UPM-Kymmenega, kus hinnatakse Sinu panust!

Stebby ja tervisesoodustused
"Suurettevõttena on Sul võimalused ettevõtte siseselt alt üles või vasakult paremale karjääriredelil liikuda, midagi muud proovida, kogemust saada ja areneda."

Silver Rõõmussaar, 
UPM tehase juht

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandi Kaisa Tamverega telefonil 5382 1475 või emailil kaisa@brandem.ee

Kuu ja aasta tulemustasu
Transpordi kompensatsioon
UPM-Kymmene on Otepääl paiknev puidutööstusettevõte, kus väärindatakse Eestis kasvavat kasematerjali. 250 töötajaga tehas tegutseb alates 2000. aastast ja kuulub rahvusvahelisse UPM-Kymmene kontserni, mis ühe maailma juhtivaima metsatööstusettevõttena annab tööd kokku 20 000 inimesele.

Kandideerimistähtaeg on 30.04.2023

"Väärtustan stabiilsust ja kindlust. Töötan püsiva graafiku alusel, mis on vähemalt pool aastat ette teada. Lisaks saan kindel olla, et iga kuu kindlal ajal laekub palk arvele."

Külli Sasi, 
puidupingitöötaja ja töökeskkonnavolinik

PUIDUPINGITÖÖTAJA,

Kandideeri
anna oma panus Eesti suurimas ja kõrgelt automatiseeritud puidutööstuses!

Täielik väljaõpe kohapeal

Transpordi-kompensatsioon

Motiveerivad hüved ja boonused

Meie toodanguks on kõrgekvaliteediline kasevineer, mis leiab rakendust tööstustes üle maailma – alates transporditööstusest kuni laevanduse ja ehituseni. Sinu poolt toodetud vineeri võib leida nii gaasitankeritest, Londoni kahekorruseliste busside seest kui peagi kosmose poole startivate rakettide seest.

Suurettevõtte poolne kindlus

UPM-Kymmene on suur ja rahvusvaheline ettevõte, kus tagala on kindlustatud ja töö garanteeritud ka keerulisematel aegadel. Võid olla kindel, et hea palk makstakse õigeaegselt ja kohandatakse iga-aastaselt. Läbi oma töö saad anda oma väikese, kuid olulise panuse Euroopa julgeolekusse.

Pool kuud töötad ja teise poole puhkad

Töötad 12-tunniste vahetuste alusel ning tead graafikut vähemalt pool aastat ette. Saad oma aega aegsasti planeerida. Oled valmis öiseks tööks, mille tasustame 1.75-kordselt. Loomulikult võimaldame Sulle korraliku tööriietuse ja tagame tööohutuse.

Avatud uste poliitika ja arenguperspektiiv

Kui Sul on mure ja vajad lahendust, siis saad alati pöörduda tehase juhi poole. Anname oma töötajatele tegutsemisvabaduse ja võimaldame oma nägemuse elluviimist. Soovi korral saad karjääriredelil areneda või proovida kätt erinevas osakonnas.

Kandideeri

Sinu vastutusalaks on erinevate vineeritootmise seadmete toimimise tagamine. Sinu igapäev on vaheldusrikas, sest saad tutvuda erinevate masinatega ja võimaluse teha erinevaid töölõike.

Töötad nii päevastes kui öistes vahetustes graafiku alusel: 08:00–20:00 ja 20:00–08:00.
Võid arvestada stardipalgaga vahemikus 15001800 €.

Meie jaoks on peamine, et omad soovi õppida, oled töökas ja hindad meeskonnatööd. 

Kõik muu saad selgeks läbides põhjaliku sisseelamisprogrammi meie kogenud mentori käe all.

Kas töö on Sulle sobiv?
"Me ei eelda erialast töökogemust, vaid motivatsiooni ja sisemist soovi teha tööd ja olla väärtuslik meeskonna liige. Sinu kui puidupingitöötaja roll on olla masina tugiisik. Masin teeb tööd, Sina kontrollid selle toimimist ja kvaliteeti."

Tauri Paabo, tootmisjuht

KandideeriKandideeri

5 põhjust, miks töötada UPM-Kymmenes:

Meie töötajatele meeldib siin:

Töö puidupingioperaatorina on jõukohane kõikidele, sõltumata soost või vanusest.
Meeleolukad ühisüritused
1.75-kordne öötundide tasu

1

2

3

4

5