OÜ Vanalinna Ehitusel aitab projektijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS TEKKIS HUVI?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

 +372 5887 5057

evelin@brandem.ee

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

VANALINNA EHITUS

KANDIDEERI

OÜ Vanalinna Ehitus on enam kui 20 aastat tagasi asutatud kodumaine ehitusettevõtte, mille peamisteks tegevusaladeks on ehituslik peatöövõtt Eestis ja krohvitud fassaadide taastamine ning puidust avatäidete restaureerimine Soomes.
Meie eesmärk on olla hinnatud ja tuntud ehitusettevõte, mida arendab ja kasvatab kokkuhoidev ning pühendunud enam kui 100st oma ala tegijast koosnev meeskond. 

Sind ootab paindlik ja tähelepanelik tööandja, ägedad projektid ja võimalus teha karjääri ka meie Soome või Rootsi ettevõttes!

PROJEKTIJUHT,

Peame kinni lubadustest

Oleme lahendustele suunatud

Oleme usaldusväärsed ja ausad

"Vanalinna Ehitus on stabiilne, hästi toimiv ja organiseeritud ettevõte, kus ei pea muretsema, et järgmist tööd pole ees. Meeskond hoiab kokku ja kaadrivahetus praktiliselt puudub. Juhtkond märkab oma töötajaid ja loob võimalusi kasvamiseks."

Antero Kandla
objektijuht

MILLINE NÄEB VÄLJA SINU KUI PROJEKTIJUHI IGAPÄEV?

Sinu peamiseks ülesandeks on ehitusprojektide nõuete ja normidekohane juhtimine, et tagada objektide kvaliteetne ja tähtaegne valmimineMuuhulgas kavandad ehitustöid, juhid projektimeeskonda, hindad ehitusmaksumust ja täidad kasumiplaani.

"Meie meeskonda iseloomustab ausus ja viisakus, mis peegeldub nii meie suhtumises kui tegudes. Meile ei ole tähtis tehtud tööaeg, vaid loodud tulemused. Kui Sa oled vastutustundlik ja süsteemne oma ala spetsialist, siis oled see, keda me otsime."

Indrek Kaselt
ehitusjuht

"Töötajaid julgustatakse karjääriredelil arenema. Alustasin ehitajana ja ajapikku arenesin objektijuhiks ja sealt edasi projektijuhiks. Vanalinna Ehitus on usaldusväärne tööandja, kes arvestab töötajate vajadustega ja võimaldab paindlikkust."

Ats Pajumaa
projektijuht

KAS SINUS ON MEIE DNA-D?

Sina kui edukas Vanalinna Ehituse projektijuht omad varasemat töökogemust ehitusettevõtte projekti- või objektijuhina ja erialast kõrgharidust. Omad head juhtimiskompetentsi, pead kinni tähtaegadest ja oled analüütiline oma töös. Sind iseloomustab väga hea suhtlemisoskus, kiire otsustusvõime ning valmisolek võtta vastutust.

Kiire otsustusprotsess ja vahetu suhtlus

Ettevõtte juhtkond osaleb igapäevases juhtimises, mis muudab otsustusprotsessi kiireks. Võtame oma meeskonna arvamust arvesse ja julgustame kõiki kaasa rääkima.

Võimalus saada osa meie kasvuloost

Meie iga-aastane käive jääb paarikümne miljoni juurde. Ettevõtte tugev kasv, ekspertidest koosnev tiim ja läbimõeldud protsessid võimaldavad jätkata kasvu ka tulevikus.

Paindlik ja tähelepanelik suhtumine

Elu on tervik ning me mõistame ja toetame oma töötajate erinevaid rolle. Leiame vastavalt töötaja vajadustele paindliku lahenduse.

Peame oluliseks vastutuse võtmist

Sinu tulevasi töökaaslasi iseloomustab teotahtelisus ja motiveeritus. Oleme orienteeritud tulemustele, teeme oma tööd hingega ja anname alati endast parima.

KANDIDEERI
KANDIDEERIKANDIDEERI

MIKS VALIDA TÖÖANDJAKS VANALINNA EHITUS?

  Sul on võimalik saada osa ettevõtte põnevast kasvuambitsioonist

✓  Veedame koos kvaliteetselt aega, olgu selleks kultuurireis teatrisse, suusareis Alpidesse või iganädalane sportmäng

  Väärtustame Sinu tööd korraliku töötasuga ja võimaldame sõiduauto kasutamist ka isiklikuks otstarbeks

  Võimaldame Sul karjääri teha meie Soome või Rootsi ettevõtetes

  Oleme paindlikud ja rakendame uusi tehnoloogiaid töö lihtsustamiseks

  Loome soodsad tingimused töötajate erialaseks arenguks

  Teeme oma tööd hingega ja anname alati oma parima

KANDIDEERI
KANDIDEERI

ÜHINE MEIE NOORUSLIKU KOLLEKTIIVIGA!

FASSAADITÖÖDE OBJEKTIJUHTI 
ja PROJEKTIJUHTI

Vanalinna Ehitus otsib Soome suunale

LOE LÄHEMALT