OÜ Vanalinna Ehitusel aitab objekti- ja projektijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

KAS TEKKIS HUVI?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

 +372 5887 5057

evelin@brandem.ee

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

VANALINNA EHITUS

KANDIDEERI

OÜ Vanalinna Ehitus on enam kui 20 aastat tagasi asutatud kodumaine ehitusettevõtte, mille peamisteks tegevusaladeks on ehituslik peatöövõtt Eestis ja krohvitud fassaadide taastamine ning puidust avatäidete restaureerimine Soomes.
Meie eesmärk on olla hinnatud ja tuntud ehitusettevõte, mida arendab ja kasvatab kokkuhoidev ning pühendunud enam kui 100st oma ala tegijast koosnev meeskond. 

Sind ootavad ägedad ja vaheldusrikkad projektid Soomes, paindlik ja tähelepanelik tööandja ning võimalus karjääriredelil areneda.

FASSAADITÖÖDE

PROJEKTIJUHTI!

Peame kinni lubadustest

Oleme lahendustele suunatud

Oleme usaldusväärsed ja ausad

"Olen saanud areneda nii mitmes erinevas rollis – alustasin objektiinseneri praktikandina, kust arenesin noorem objektijuhiks ja seejärel objektijuhiks. Siin toetati minu ülikooli õpinguid, panustati väljaõppesse ja võimaldatakse vabadust."

Eliise Kikas
objektijuht

"Vanalinna Ehitus on stabiilne, hästi toimiv ja organiseeritud ettevõte, kus ei pea muretsema, et järgmist tööd pole ees. Meeskond hoiab kokku ja kaadrivahetus praktiliselt puudub. Juhtkond märkab oma töötajaid ja loob võimalusi kasvamiseks."

Antero Kandla
objektijuht

"Usun, et väärtused peavad klappima, et ettevõttesse püsima jääda. Just seepärast olen mina enam kui 14 aastat Vanalinna Ehituse meeskonna ridades. Väärtustame oma töötajate panust ja tähistame üheskoos töövõite kaunites restoranides ning suusareisidel välismaal."

Aet Urvast
juhatuse liige/personalijuht

Kiire otsustusprotsess ja vahetu suhtlus

Ettevõtte juhtkond osaleb igapäevases juhtimises, mis muudab otsustusprotsessi kiireks. Võtame oma meeskonna arvamust arvesse ja julgustame kõiki kaasa rääkima.

Võimalus saada osa meie kasvuloost

Meie iga-aastane käive jääb paarikümne miljoni juurde. Ettevõtte tugev kasv, ekspertidest koosnev tiim ja läbimõeldud protsessid võimaldavad jätkata kasvu ka tulevikus.

Paindlik ja tähelepanelik suhtumine

Elu on tervik ning me mõistame ja toetame oma töötajate erinevaid rolle. Leiame vastavalt töötaja vajadustele paindliku lahenduse.

Peame oluliseks vastutuse võtmist

Sinu tulevasi töökaaslasi iseloomustab teotahtelisus ja motiveeritus. Oleme orienteeritud tulemustele, teeme oma tööd hingega ja anname alati endast parima.

KANDIDEERI

MIKS VALIDA TÖÖANDJAKS VANALINNA EHITUS?

  Sul on võimalik saada osa ettevõtte põnevast kasvuambitsioonist

✓  Veedame koos kvaliteetselt aega, olgu selleks kultuurireis teatrisse, suusareis Alpidesse või iganädalane sportmäng

  Väärtustame Sinu tööd korraliku töötasu ja boonustega ning võimaldame auto kasutamist ka isiklikuks otstarbeks

  Katame Sinu majutuskulud Soomes ja laevapiletid

  Oleme paindlikud ja rakendame uusi tehnoloogiaid töö lihtsustamiseks

  Loome soodsad tingimused töötajate erialaseks arenguks

  Teeme oma tööd hingega ja anname alati oma parima

KANDIDEERI

Otsime Soome suunale

LOE LÄHEMALT

ÜHINE MEIE NOORUSLIKU KOLLEKTIIVIGA!

PROJEKTIJUHTI

Vanalinna Ehitus otsib Eesti ehitusprojektide

LOE LÄHEMALT

FASSAADITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Eesti

Sinu hoole all on Soome ehitusprojektide nõuete ja normide kohane juhtimine, objektide kvaliteetne ja tähtaegne valmimine ning kasumiplaani täitmine. Töötad igapäevaselt Tallinna kontorist, kuid ootame Sinult valmisolekut viibida mõned päevad nädalas Soomes

Omad ehitusalast haridust, praktilist töökogemust ehitusettevõttes projektijuhina või objektijuhina ja suhtled lisaks eesti keelele ka soome ja vene keeles?

KANDIDEERI