VÄRBAMISASSISTENT,

liitu Brandemi kasvava värbamistiimiga!

Brandemi privaatsustingimused

www.brandem.ee  | tere@brandem.ee
Järvevana tee 9
Tallinn, 11314

KOOSTÖÖ MITMEKÜLGSE TIIMIGA

Meie kontor asub Tallinnas ja meile meeldib kontorielu, kuid hindame kõrgelt paindlikku tööaega ja -kohta. Oma tööpäevi võime ühiselt veeta jagatud kontoris Tartus, Saaremaal kadakate vahel või hoopis sooja basseini äärel Hispaanias. Brandemi tiimiliikmed on harjunud ise oma tööaega koordineerima. Peamine on, et töö saaks tehtud ning Sina, kolleegid ja kliendid oleksid õnnelikud. Ütleme "ei" mikromanageerimisele, sest igaüks meist on Brandemi parim võimalik nägu ja esindaja. Me teame, et Brandemi maine ning projektide edukus sõltub meist endist.

Brandemis on kõik läbipaistev. Kasutame selleks Scorot, et kõikidel tiimiliikmetel oleks igal hetkel vajalik info olemas nii enda klientide, müügipäringute kui ka Brandemi äritulemuste kohta. Lisaks hoiame teineteist jooksvalt kursis tiimikoosolekute ja 1:1 koosolekutega ning loomulikult ka lõbusate ühiste tegevustega. Värbajad kasutavad RecruitLabi värbamistarkvara ja videovärbamise tööriistu, erinevaid andmebaase, LinkedIni pakette ja muid vajalikke kaasaegseid töövahendeid, et kõik sobivad kandidaadid üles leida!

KONTORITUNDE ME EI LOE, HINDAME PAINDLIKKU TÖÖAEGA JA -KOHTA

AVATUD KOMMUNIKATSIOON JA KAASAEGNE LÄHENEMINE

Miks töötada Brandemis?

Meil on kihvtid väljakutsed ja eriilmelised tööülesanded, mis panevad Sind üheaegselt nii arvutiekraani taga ajusid ragistama kui ka rõõmsameelselt kandidaatidega sotsialiseeruma.

Me oleme lõbusad, töökad ja eesmärgipärased. Meile meeldib igakuiselt korraldada erinevaid tiimiüritusi, käime kord aastas välisriigis kaugtööd tegemas ning sünnipäeval naudime vaba päeva.

KANDIDEERIN

Sinu tulevased kolleegid räägivad

KANDIDEERIN

EVELIN KUIVJÕGI

Vanem värbamiskonsultant

"Agentuuris töötamise puhul meeldib mulle see, et saan igat värbamist ise juhtida - ei mingeid kooskõlastusi ega kellegi kalendri järgi intervjuude sättimist. Lisaks see, et kliendid ja otsitavad positsioonid on pidevalt erinevad ja oma töös ei saa tekkida mugavustsooni. 

Agentuuris jagame pidevalt oma ideid ja kogemusi ning seetõttu ei teki siin tunnet, et oled üksi."

KAISA TAMVERE

Värbamiskonsultant

"Mulle on huvitav teha koostööd väga erinevate valdkondade ettevõtetega ja sealjuures näha, kuidas igaüks eraldi tegutseb, milline on nende töökultuur ja sisekliima. Kokkupuude erinevate ametipositsioonide ja inimtüüpidega on avardanud minu silmaringi ning õpetanud, kuidas vastavalt inimtüübile õige suhtlusviis valida.
See on väga kirev maailm!
"

KANDIDEERIN

Sinu roll värbamistiimis saab olema väga oluline

Toetad positiivse kandidaadi kogemuse loomist, mille raames:

Abistad värbajaid nende igapäevaste toimetuste juures, mille raames:

KANDIDEERIN

Me usume muutuste võimalikkusesse ning oleme julged ja avatud uuendustele. 

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

MINNA-MARIA LÕBUS

Tegevjuht

"Olen töötanud värbamismaastikul rohkem kui 10 aastat ja naudin selle töö mitmekülgsust! Iga projekti alguses tekib mõnus hasart - kes on lõpuks see õnnelik kandidaat, kes meie ägeda kliendiga kokku sobib? Minu jaoks on oluline, et inimesed päriselt naudiksid seda, mida nad teevad ja et töö pakuks rõõmu ning eneseteostust. Minu rolliks on see keskkond luua. Olen tegevjuhina hands-on ja oma kogemusega abiks, et koos parimaid lahendusi leida. 
Anna meile endast märku ja vallutame koos värbamismaailma!"

Sinu edu tagab siiras huvi valdkonna vastu ning eelnev assisteerimisalane kogemus või kokkupuude personalivaldkonnaga, vilumus arvutikasutamisel, oragniseerimisvõimekus ja efektiivne ajakasutus ning väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Kui Sinus tekitab hasarti süsteemide loomine ja soovid lähemalt tutvuda kireva värbamismaailmaga, siis liitu Brandemi kasvava tiimiga, et üheskoos luua parimat kandidaadikogemust!

Värbamisagentuuris sünnivad tulemused koostöös. Meie tiimi kuuluvad rahvusvaheliselt sertifitseeritud värbajad, kes teavad, et parimad lahendused leitakse üheskoos. Iga tiimiliige on omanäoline ning kokku tulles moodustame terviku koondades enda alla teadmisi avalikust sektorist, müügist, karjäärinõustamisest, õpetajakogemustest kuni jooga ja investeerimiseni. Oleme avatud uuendustele ning läheme rõõmuga kaasa esmapilgul võimatuna näivate ideedega.

Brandemis saad viia oma teadmised ja oskused järgmisele tasemele. Sa ei tegutse üksi, vaid koos väga ambitsioonika värbamistiimiga, kes on võtnud eesmärgiks pidevalt oma oskuseid lihvida.

suhtled avatult kandidaatidega, lepid nendega kohtumisi kokku ning annad tagasisidet;

haldad värbamistarkvara ning veendud, et kõik osapooled oleksid protsessi käiguga kursis;

TÖÖ HUVITAVATE ETTEVÕTETEGA AVARDAB SINU SILMARINGI

Värbamisassistendina on Sul võimalik kohtuda eriilmeliste ettevõtetega, olgu nendeks ägedad tehnoloogia valdkonna startupid või hoopis huvitavad ehitus- või kultuurivaldkonna tööandjad. Saad olla kursis tänapäeva tööturu olukorraga ning iga projektiga haarad endale kaasa kasulikke teadmisi ja kontakte.

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

+372 512 6674

koostad värbamismaterjale, töökuulutusi ja raporteid;

toetad meie kogenud värbajaid sihtotsingu läbiviimisel ning vajaliku sisendinfo kogumisel;

Sinu mõtetega arvestatakse Brandemi teenuste arendamisel - näiteks sündis värbamistarkvara RecruitLab puhtalt Brandemi värbajate algatusest. Lisaks saad kaasa lüüa koolituste korraldamises ja läbiviimises, osaleda seminaridel ettekannetega või kui kirjasulg on kerge, ka arvamusartikleid kirjutada.

KAROLIINA AROLD

Turundus- ja värbamisassistent

“Brandem on koht, kus ideed kohtuvad reaalsusega ning saavad veelgi kihvtima teostuse. Agentuuri melu on see, mis sütitab ja paneb tegutsema. Ma naudin projektide mitmekesisust ning võimalust piiluda nii paljude erinevate ettevõtete telgitagustesse. Paindlik töökorraldus on innustanud oma aega ja tegevusi veelgi efektiivsemalt planeerima ning annab võimaluse tegeleda oma hobidega.”