VÄRBAMISKONSULTANT,

liitu Brandemi kasvava värbamistiimiga Tallinnas või Sulle sobivas linnas!

Brandemi privaatsustingimused

www.brandem.ee  | tere@brandem.ee
Järvevana tee 9
Tallinn, 11314

KOOSTÖÖ MITMEKÜLGSE TIIMIGA

Meie kontor asub Tallinnas, kuid võid vabalt töötada ükskõik millises linnas, kui oled valmis aeg-ajalt meie kontorimeluga liituma. Brandemi tiimiliikmed on harjunud ise oma tööaega koordineerima. Peamine on, et töö saaks tehtud ning Sina ja kliendid oleksid õnnelikud. Ütleme "ei" mikromanageerimisele, sest igaüks meist on Brandemi parim võimalik nägu ja esindaja. Me teame, et Brandemi maine ning projektide edukus sõltub meist endist.

Brandemis on kõik läbipaistev. Kasutame selleks Scorot, et kõikidel tiimiliikmetel oleks igal hetkel vajalik info olemas nii enda klientide, müügipäringute kui ka Brandemi äritulemuste kohta. Lisaks hoiame teineteist jooksvalt kursis tiimikoosolekute ja 1:1 koosolekutega ning loomulikult ka lõbusate ühiste tegevustega. Värbajad kasutavad RecruitLabi värbamistarkvara ja videovärbamise tööriistu, erinevaid andmebaase, LinkedIni pakette ja muid vajalikke kaasaegseid töövahendeid, et kõik sobivad kandidaadid üles leida!

KONTORITUNDE ME EI LOE, HINDAME PAINDLIKKU TÖÖAEGA JA -KOHTA

AVATUD KOMMUNIKATSIOON JA KAASAEGNE LÄHENEMINE

Miks töötada Brandemis?

Meil on kihvtid väljakutsed ja eriilmelised tööülesanded, mis panevad Sind üheaegselt nii arvutiekraani taga ajusid ragistama kui ka rõõmsameelselt kliendi kontoris töötajatega sotsialiseeruma.

Saad värbamiskonsultandi rolli kujundada enda nägu, juhtides projekte täpselt nii, nagu enda äranägemise järgi õigeks pead.

KANDIDEERIN

Sinu tulevased kolleegid räägivad

KANDIDEERIN

EVELIN KUIVJÕGI

Värbamiskonsultant

"Agentuuris töötamise puhul meeldib mulle see, et saan iga värbamist ise juhtida – ei mingeid kooskõlastusi ega kellegi kalendri järgi intervjuude sättimist. Lisaks see, et kliendid ja otsitavad positsioonid on pidevalt erinevad ja oma töös ei saa tekkida mugavustsooni. 

Agentuuris jagame pidevalt oma ideid ja kogemusi ning seetõttu ei teki siin tunnet, et oled üksi."

KAISA TAMVERE

Sourcing'u spetsialist

"Mulle on huvitav teha koostööd väga erinevate valdkondade ettevõtetega ja sealjuures näha, kuidas igaüks eraldi tegutseb, milline on nende töökultuur ja sisekliima. Kokkupuude erinevate ametipositsioonide ja inimtüüpidega on avardanud minu silmaringi ning õpetanud, kuidas vastavalt inimtüübile õige suhtlusviis valida.
See on väga kirev maailm!"

KANDIDEERIN

Sinu roll värbamistiimis saab olema väga oluline

Juhid ja teostad värbamisprojekte, mille raames:

Saad sõnaõiguse Brandemi teenuste arendamises - näiteks sündis värbamistarkvara RecruitLab puhtalt Brandemi värbajate algatusest. Soovi korral saad kaasa lüüa ka koolituste korraldamises ja läbiviimises, osaleda seminaridel ettekannetega või kui kirjasulg on kerge, ka arvamusartikleid kirjutada.

KANDIDEERIN

Meie tiimiliikmed on lõbusad ja äärmiselt inimliku ning elujaatava suhtumisega.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

MINNA-MARIA LÕBUS

Tegevjuht

"Olen töötanud värbamismaastikul viimased 10 aastat ja naudin selle töö mitmekülgsust! Iga projekti alguses tekib mõnus hasart - kes on lõpuks see õnnelik kandidaat, kes meie ägeda kliendiga kokku sobib? Minu jaoks on oluline, et inimesed päriselt naudiksid seda, mida nad teevad ja et töö pakuks rõõmu ning eneseteostust. Minu rolliks on see keskkond luua. Olen juhina hands-on ja oma kogemusega abiks, et koos parimaid lahendusi leida. 

Anna meile endast märku ja vallutame koos värbamismaailma!"

Töö käigus kogud väärtuslikke kogemusi, tutvud huvitavate inimestega ning mõistad üha rohkem, kui huvitav ja mitmekülgne värbamismaastik olla võib.

Kui oled justkui eesmärgipärane matchmaker, kelles tekitab hasarti uute inimeste leidmine ja tulevase tööandjaga kokkusobitamine, siis liitu Brandemi kasvava tiimiga!

Värbamisagentuuris sünnivad tulemused koostöös. Sa ei ole oma klientide ja projektidega üksi, tegutseme kogu tiimiga koos, et leida parim lahendus võimalikult kiiresti. Meie tiim on väga mitmekülgne: alates Euroopa tippmüügikast, kes vahetas karjäärinõustaja ja õpetaja ameti sourcing'u vastu kuni tipptasemel make up kunstnikuni, kelle kireks on värbamine. Meid ei ole takistanud erinevates riikides paiknemine, saame uhkusega öelda, et killuke Brandemi tiimist tegutseb lisaks Tallinnale ja Paidele ka Küprosel ja Kanadas.

Brandemis saad viia oma teadmised ja oskused järgmisele tasemele. Sa ei tegutse üksi vaid koos väga ambitsioonika värbamistiimiga, kes on võtnud eesmärgiks pidevalt oma oskuseid lihvida.

suhtled avatult oma klientidega personaliotsingu, aga ka tööandja ja töötaja suhteid puudutavatel teemadel;

juhid värbamisprojektide turundustegevusi, kaasates Brandemi mitmeid spetsialiste - kujundajaid, piltnikke, loovkirjutajaid;

kasutad regulaarselt oma teadmisi sihtotsingust, sourcing'ust, töövestluste läbiviimisest, closing'ust ja kandidaadikogemusest;

TÖÖ HUVITAVATE ETTEVÕTETEGA AVARDAB SINU SILMARINGI

Sinust saab värbamispartner ägedatest tehnoloogia valdkonna startupidest kuni huvitavate ehitus- või kultuurivaldkonna tööandjateni välja. Iga projektiga haarad endale kaasa kasulikke teadmisi ja kontakte. Seitsme tegutsemisaastaga on Brandemile tekkinud palju püsikliente ja mõnusa vastastikuse koostöö tõttu saab Brandemi värbajast kliendi juures tihti “oma inimene”, kes tegutseb justkui inhouse värbajana.

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

+372 5126674

KRISTI LEPPIK

Värbamiskonsultant

"Olen Brandemi tiimi värskeim liige. Mulle meeldib Brandemi kliendikeskne ja eristuv lähenemine värbamisele ning mõnus flow meie tiimis. Saan oma töös olla iseseisev ja teha erinevaid projekte alates siht-otsingust kuni personalikonsultatsioonide ja värbamiskoolituseni välja. Eelkõige kuulub minu hing ja süda IT maastikule.
Ja väidan, et laul “Igaühe jaoks on kuskil keegi…” on värbamisest! Või kuidas Sina arvad?
"