Tule VEHO järel-
teeninduse 
tiimi!

VEHO AS-il aitab töötajaid järelteeninduse meeskonda leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab VEHO värbamisspetsialist Eike Lepp.

+372 5646 5745

VEHO on 1939. aastal Soomes loodud rahvusvaheline autondusettevõte. Meie põhifookuses on Mercedes-Benzi autode müük ja järelteenindus. Oma klientide parimaks teenindamiseks oleme loonud esindused nii Tallinna, Tartu, Pärnu kui Rakverre. Teeme koostööd, õpime üksteiselt ja jagame parimaid ideid tiimide ja erinevate riikide vahel.

Meie pagasis on SULLE varuks:

Mercedes-Benz on tuntud oma kvaliteetse ja uuendusliku disaini poolest, millest oled VEHOs igapäevaselt ümbritsetud. Lisaks kvaliteedile on autode ehitus ja süsteemid loogilised, mis teeb nende hooldamise mugavaks.

Naudi tööd luksusklassi autodega

Kas Mercedes-Benz käivitab Sinu mootori?

Anna gaasi oma karjäärile järgmistel positsioonidel:

Kandideeri

Sinu ülesanne on hoida kõrgel Mercedes-Benzi teeninduse lippu – Sa nõustad kliente, pakud tipptasemel kliendikogemust, organiseerid tellitud töid, suhtled töökoja meeskonnaga ja palju muud.

Oled hea suhtleja, empaatiline ja kiire probleemide lahendaja, räägid nii eesti kui ka vene keelt, omad 
B-kategooria juhilube ning varasemat kliendi-teeninduse kogemust autoremondi ettevõttes.

TEENINDUSE KLIENDINÕUSTAJA

AUTOTEHNIK

Sina oled kui üks Mercedes-Benzi autode ihuarstidest, kes kaardistab masinate tehnoseisundi ning teostab hooldus- ja remonttöid. 

Sinu taskus on erialane väljaõpe ja varasem töökogemus sarnasel positsioonil, mõistad lugeda inglise- ja/või saksakeelseid tehnilisi tekste, oled kohusetundlik, täpne ja kiire reageerija. Kasuks tuleb diagnostika põhimõtete tundmine.

DIAGNOSTIK

Oled kui Mercedes-Benzi eradetektiiv, kes teostab sõidukite veaotsinguid ja diagnostikatöid. 

Omad erialast väljaõpet ning eelnevat töökogemust samal erialal, oskad lugeda inglise- või saksakeelseid tehnilisi tekste ning Sind iseloomustab kohusetundlikkus ja täpsus.

Kas oled oma karjääriraja stardijoonel ja soovid omandada teadmisi kogenud spetsialistidelt?

Ootame praktikante autotehniku, autodiagnostiku ja teeninduse kliendinõustaja ametikohtadele. Kõik praktikapositsioonid on tasustatud.

PRAKTIKANT

Vaata vabu ametikohti

Tööta koos tippspetsialistidega ja õpi kogenud mentori käe all

Sinu meeskonnas on kokkuhoidvad ja hea huumoriga asjatundjad, kellega kogemusi vahetada. Samuti saad tööd alustades enda kõrvale mentori, kelle abil sujuvalt sisse elada.

Sõida oma karjääriteel täiskäigul edasi 

VEHOs on Sul võimalik areneda – läbi koolituste täiendad pidevalt oma teadmisi ja professionaalsete kolleegidega koostöös lihvid oskusi. Nii viid oma karjääri täiesti uuele tasemele.

„Mulle päriselt meeldib mu töö ja kolleegid, kellega igapäevaselt koos toimetame ja suurepäraselt läbi saame. Klientide abistamine tekitab minus hea tunde – kui nemad on õnnelikud, 
olen ka mina rõõmus."

SIGNE VEBER, vanemklienditeenindaja PÄRNU

„VEHO on suur ettevõte, kus initsiatiivikatel on mitmeid võimalusi karjääriredelil tõusmiseks ja enda oskuste arendamiseks."

CHRISTIAN KRITH, autotehnik RAKVERE

Kandideeri

STEBBY heaolutoetus

Põnevad erialased koolitused

Meeskonna-üritused

Parimate tunnustamine 

Vaata vabu ametikohti

VEHO on Eestis üks suuremaid tööandjaid ja automüügifirmasid. Me hoolime ja siiralt huvitume oma töötajatest. Panustades oma meeskonda, tagame meeldiva kogemuse igale kliendile."

AARE LEPIK, järelteeninduse juht ÜLEMISTE

Töö- ja eraelu tasakaal